İstanbul Üniversitesi Hidrojen Enerjili Araç Takımı Destek Arıyor
Hidroist Diyor ki; Bize Destek Olursanız...


 
Hidroist kimdir?

Hidroist ekibi, 2011 yılında kurulmuştur. Ekip Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden oluşmaktadır.

Hidroist Neyi Amaçlıyor?

Amacımız, güneş ve rüzgar enerjisinden sonra geleceğin enerji kaynağı olan hidrojen enerjisini de ülkemize getirmek. Hidrojen enerjisiyle çalışan yerli araçlar üretimine katkıda bulunmak, ülkemizin yurt dışına olan enerji bağımlılığı ortadan kaldırmak; böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Hidroist Geçmişte Neler Yaptı?

Hidroist, TÜBİTAK Alternatif Enerjili Araç Yarışları’nda 2014 ve 2015’te birincilik, 2012’de ise En İyi Tasarım Ödülü kazandı. Ayrıca; Hollanda’da düzenlenen SHELL ECO-MARATHON EUROPE 2015 yarışmasında Türk takımları arasında birinci genel sıralamada ise beşinci olmayı başardı. Hidroist’in üçüncü aracı ‘’Hidroist 14’’ ise km başına 3.88 litre hidrojen gazı harcayarak Türkiye’nin En Verimli Hidrojen Enerjili Araç seçilmeyi başardı.

Hidroist Diyor ki; Bize Destek Olursanız

Araçlarımızın katıldığı yarışlarda hem yurt içinde hem de yurt dışında şirketinizi temsil etme fırsatı elde ederek kurum kimliğinizi güçlendirebilirsiniz,

Çevrenin korunmasına ve bu alanda yapılan uluslararası çalışmalarda ülkemizin adının duyurulmasına katkıda bulunabilirsiniz,

Prestijinizi arttırırken markanızı sektörde daha iyi tanıtabilirsiniz,

Medya dikkatini çekebilirsiniz,

Halkın beğenisini kazanabilir bu sayede firma ürünlerinizin kullanımına teşvik edebilirsiniz.


İletişim

esraakkoz@gmail.com
fatihenesuzun@gmail.com
www.hidroist.com


1.523 kez okundu