Autodesk Alias - VRED Kullanıcı Konferansı Yapıldı
Seminer, 17 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirildi
Autodesk Alias-VRED kullanıcı semineri 17 Eylül 2015 tarihinde Hilton Kozyatağı Otelinde Türkiye?nin Seçkin firmalarından Endüstriyel Tasarımcıların katılımları ile gerçekleşti.

 
 
 
Konferansta  Autodesk Türkiye Satış Müdürü Emin Cenal Endüstrinin Geleceği başlıklı sunumu ile başladı.  Penta Teknoloji  İş Geliştirme Direktörü Selim Ertuğ Tuğran  Sayısal Modelleme sunumunu yaptı. 
 
 
Seminerde Autodesk Alias Autostudio 2016 ile gelen yenilikler, Autodesk VRED Professional 2016 ile gelen yenilikler, ve Autodesk Alias Ailesinin yeni üyesi Alias SpeedForm Yazılımı ile ilgili sunumlar yapıldı. Alias ve VRED kullanıcıları birbirleri ile tanışma ve yazılım ile ilgili deneyimlerini paylaşmak için kullanıcılarda sunum yapma imkanı buldular.
 
 
 
 
 
 
Ford Otosan Dizayn Stüdyo Süpervizorü Mert İlkin Otomotiv tasarımında Alias ve VRED yazılımları ile ilgili  deneyimlerini aktardı. Hi Design Firması Kurucusu  Uğraş Akpınar,  Alias yazılımı ile tüketici ürünleri tasarım aşamalarındaki deneyimlerini aktardı. Merkezi Almanya’da bulunan Uğur İpek Design Firması  kurucusu Uğur İpek Yurt dışındaki otomotiv tasarım süreçleri ve bu süreçler içerisinde Alias ve VRED yazılımlarının yeri hakkında bilgi  verdi.
 
Konferansın sonunda çekiliş yapılarak katılımcılara hediyeler dağıtıldı. 1 katılımcıya Ipad  mini  ve 1 katılımcıya 3d Connexion 3 boyutlu Mouse hediye edildi. 
 
 

2.128 kez okundu