TEKYAZ, "Kim SOLIDWORKS 2016 İster?" Temalı seminer geçekleştirildi
Her sene olduğu gibi SOLIDWORKS Yazılımını Kullananlar TEKYAZ Seminerinde bir araya geldi. 4 ayrı salonda teknik içerikli gerçekleştirilen seminere yoğun bir ilgi vardı. Etkinlik, 14 Kasım 2015 Cumartesi günü Yeşilköy WOW Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

 
 
 
TEKYAZ Pazarlama Müdürü Sn. Gonca Tavukçu seminerin açılışını gerçekleştirdi. TEKYAZ Genel Müdürü Sn. Mustafa Erten açılış konuşması ve TEKYAZ hakkında sunumunu gerçekleştirdi.
 
 
Seminer katılımcıları SOLIDWORKS 2016 ile gelen yenilikleri yakından inceleme ve uzmanlarından dinleme fırsatı yakaladılar.
 
 
SOLIDWORKS CEO’su  Sn. Gian PAOLO BASSI TEKYAZ seminerindeydi. “Vision for SOLIDWORKS” (SOLIDWORKS Vizyonu) başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. 3 Boyutlu CAD/CAM pazarındaki ve SOLIDWORKS dünyasındaki son gelişmeleri ve SOLIDWORKS 2016 hakkında çok ilgi gören bir sunum gerçekleştirdi.
 
 
SOLIDWORKS CEO sunumunun hemen arkasından SOLIDWORKS Euromed Satış Başkan Yardımcısı Sn. Luca Rossettini sözü aldı. “Engineering to Innovation” (Mühendislikten İnovasyona”) konulu sunumunda geçmişten geleceğe sektörün detaylarını aktararak katılımcılara vizyonel bir bakış açısı sundu. Tüm SOLIDWORKS kullanıcıları ile bir arada olma, birikimlerin ve projelerin paylaşıldığı bir ortam. 
 
 
TEKYAZ Genel Müdür Yardımcısı Sn. İlker Uludağ ve Teknik Destek Müdürü Sn. Övünç Büke SolidWorks 2016 Yeniliklerini hazırlamış oldukları “Kim SOLIDWORKS 2016 İster?” conceptli sunumları ile izleyicilere aktardı. “KİM SOLIDWORKS 2016 İSTER?” conceptli yarışma programında TEKYAZ satış ekibinden Sn. Emrehan Çimentepe ve Sn. Erdinç Uzel rol aldılar.
 
 
 
Tekyaz Ödül Töreni
 
Tekyaz seminerlerimizde geçen sene İLK defa başlatılan Ödül Töreni bu sene de gerçekleştirildi. Tüm SOLIDWORKS Multi Product ( Entegre Ürünlerin tamamı) sahibi olan ve SOLIDWORKS bakım anlaşması yapan firmalarımıza ödülleri takdim edildi. TEKYAZ Ödül töreninde müşterilerimize plaketlerini TEKYAZ Genel Müdürü Sn. Mustafa Erten ve Abonelik  Müdürü Sn. Erdinç Uzel takdim etti. Balo Salonunda Seminerimiz sponsor firmaların sunumları ile devam etti. Geleneksel TEKYAZ SOLIDWORKS  sponsorlarından LENOVO, ISCAR, Siemens ve Promis de katılımcılara etkileyici bir sunumlar yaptı.
 
 
Zeus Salonu 
SOLIDWORKS Multi Product (Entegre Ürünler) salonunda düzenlenen paralel oturumlar katılımcılar tarafından çok yoğun ilgi gördü. Zeus Salonunda; SOLIDWORKS Simulation Gerçek Proje Uygulamaları ve SOLIDWORKS Plastics sunumları TEKYAZ Analiz Uzmanı Sn. Onur Alpay tarafından gerçekleştirildi. Çeşitli firmaların uygulamalı sunumları ile gerçekleşen Analiz oturumumuz teknik içerikler ile gerçekleştirildi.
 
 
Tekyaz Ekibi, seminere gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirtirken,tüm katılımcılara teşekkürlerini sunuyorlar.
 
 
Etkinlik ile ilgili tüm fotoğraflara ulaşmak için;
Tekyaz Solidworks 2016 Semineri

2.062 kez okundu